05 Ağustos 2021 Perşembe Saat 14:25
ÇOK OKUNANLAR
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SADAV ENGELLİLERLE İFTAR YEMEĞİNDE
08 Ağustos 2011 Pazartesi Saat 12:14
Bosna-Hersek Fahri Konsolosluğu’nda düzenlenen iftar yemeğine katılan AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu, engellilerle sofraya oturdu.

Sosyal Araştırmalar ve Dayanışma Vakfı (SADAV) tarafından Bosna-Hersek Fahri Konsolosluğu’nda iftar programı organize edildi. AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu'nun eşi Bünyamin Türkmenoğlu ile birlikte katıldığı iftar yemeğinde Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ertuğrul Uslu, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Yahya Ak, Mehmet Kanmaz, Konya Sakatlar İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Mehmet Çakıcı ve Konya Sakatlar Derneği Başkanı Ahmet Mıhçı da yer aldı.

İftar yemeğinde konuşan AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu, başta SADAV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uslu olmak üzere bu tür programları hazırladıkları için tüm SADAV yetkililerine teşekkür etti. Türkmenoğlu, “Böyle bir program bana geldiği zaman memnuniyetle katılıyorum. Daha önce Konya’da bulunan mültecilerle birlikteydik. Onun öncesinde de Yeni Mahalle sakinleriyle bir araya gelmiştik. Böyle anlamlı bir günde iftarı sizlerle birlikte açmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

İftar yemeğinde Konya Sakatlar İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Mehmet Çakıcı, SADAV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uslu ve Konya Sakatlar Derneği Başkanı Ahmet Mıhçı, engellilere verdiği destekten dolayı AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu’na plaket verdi. Konya Sakatlar İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Mehmet Çakıcı ayrıca Türkmenoğlu’na isminin yazılı olduğu 42 numaralı basketbol forması hediye etti. 

Bu yazı toplam 2325 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
YAZARLAR
Ercan USLU
Henüz Yazi Eklenmemis
Faik ÖZDENGÜL
Henüz Yazi Eklenmemis

ARŞİVDE ARA
SON YORUMLANANLAR